25 Eylül 2009 10:12

Kitap Gibi Cinayet!

Claude Lelouch'un yeni filmi Roman de gare, Şubat ayı sonunda Amerika'da!

Usta yönetmen Claude Lelouch'un yeni filmi ile köklerine döndüğü söyleniyor. IMDB'den 7.0 puan alan son filmi şimdiden başyapıt olarak kabul ediliyor ve Şubat sonunda Amerika'nın Fransız Sineması festivaliyle buluşuyor.Bu arada filmin ilgi çekici bir hikayesi var: Polis bir yazarın kitapları ile bir seri katilin cinayetleri arasındaki benzerliklerin farkına varıyor ve yazarı takibe almaya başlıyor. Fakat sürprizler bununla bitmiyor. Konu tanıdık ama Fransız sinemacının çarpıcı bir senaryoya imza attığı söyleniyor. Amerikalı yapımcılar filmin "remake" haklarını satın almaya kalkar mı dersiniz?
Yorumlar
  • Çok etkiliyici bir senaryoya sahip olduğu internette dolaşmakta,remake aşamasına gelince Amerika varını yoğunu koyar alır derim :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir