26 Eylül 2018 11:23

Kıvanç Tatlıtuğ IMDb zirvesinde

Kıvanç Tatlıtuğ “Türk oyuncular” kategorisinde zirveye oturdu.


IMDb’nin ismi en çok aranan ve forumlarda hakkında en çok konuşulan oyunculardan oluşan Starmetre listesinde, bu hafta Kıvanç Tatlıtuğ “Türk oyuncular” kategorisinde zirveye oturdu.


Türkiye'de sadece Socipol’ün kaydını tuttuğu ve her hafta pazartesi günü güncellenen IMDb Starmetre verileri açıklandı. Bu haftanın verilerine göreKıvanç Tatlıtuğ, Türk oyuncular arasında 1’inci, dünya sıralamasında ise 4817’nci oldu.


34 yaşındaki ünlü oyuncu ayrıca 5000 isimlik global listedeki tek Türk olma başarısını gösterdi.


“Türk oyuncular” kategorisinde Tatlıtuğ’u Belçim Bilgin takip etti.Dünya üzerinde 10 milyondan fazla televizyon ve sinema oyuncusunun yer aldığı veri tabanında ilk 10 bin ismin içinde bulunmak prestij göstergesi kabul ediliyor.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir