28 Aralık 2011 01:00

Kıvanç ve Beren tekrar birlikte

Kıvanç Tatlıtuğ, çekimleri yaz aylarında başlayacak olan "Yaseminler Tüter mi Hâlâ?" projesinde"Aşk-ı Memnu" dizisindeki başrol arkadaşı Beren Saat ile oynayacak.

BU KEZ YASAK AŞK YAŞAMAYACAKLAR
Yılmaz Erdoğan'ın "Şairler" filminde rol almaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, yaza doğru ise 2 senedir üzerinde çalışılan "Yaseminler Tüter mi Hâlâ?" projesinde oynayacak. Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yapacağı filmde Tatlıtuğ'a "Aşk-ı Memnu" dizisindeki başrol arkadaşı Beren Saat de eşlik edecek.

Kıvanç Tatlıtuğ'u ve Beren Saat'i iki yıl sonra bir araya getirecek olan proje Alev Alatlı'nın 1985 yılında yazdığı ve 1950'li yılları anlatan aynı adlı romanından uyarlandı. Projede, Saat ile Tatlıtuğ'un yanı sıra Mehmet Akif Alakurt, Selçuk Yöntem ve Halil Ergün rol alacak. Beren Saat, adı Eleni olan daha sonra ise din değiştirerek Naciye adını alan Kıbrıslı bir kadını, Alakurt, Saat'in ilk kocası Arif 'i, Tatlıtuğ ise Beren Saat'in ikinci eşi Hisar göçmeni bir Anadolu Rum'unu canlandıracak.


BEYAZPERDENİN EN SEKSİ SAHNELERİ


YÖNETMEN KOLTUĞUNDA ÇAĞAN IRMAK VAR
Filmde Kıvanç Tatlıtuğ, Naciye'nin hayatına sonradan girecek ve asıl hikâye seyirciyi bu bölümden sonra etkileyecek. Çağan Irmak'ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin yapımcılığını da Ay Yapım üstleniyor.


BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


Yorumlar
  • valla bu iki isim ne yapsa tutar arkadaşş...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir