20 Kasım 2003 15:05

Kıymetlimisss King Kong'da!

Yüzüklerin Efendisi'nde Gollum'u hayat veren Andy Serkis, bu kez dev maymunu canlandırabilir...

Kralın Dönüşü'nden, Kral Kong'un dönüşüne transfer var! Peter Jackson, yeni projesine sevdiği yetenekleri dahil etmeye devam ediyor: Yüzüklerin Efendisi'nde hareketleriyle dijital Gollum'a hayat veren, hatta Oscar'a aday gösterilip gösterilemeyeceği tartışılan Andy Serkis, aynı muameleyi King Kong'a da yapacak.Yetenekli aktör, Gollum'da olduğu gibi, bu kez de perdede görünmeyecek ama, Weta ekibinin hazırlayacağı sayısal maymuna, vücut hareketlerini ödünç verecek.Peter Jackson'ın çocukluk düşü olan King Kong'un senaryosu, halen Frances Walsh, Philippa Boyens ve Yeni Zelandalı çılgın yönetmenin kendisi tarafından yazılmakta. WingNut Films ve Universal ortaklığında çekilecek olan filmin 110 milyon dolar gibi güzel de bir bütçesi olacak. Bu paranın 20 milyon dolarını senaristleriyle birlikte cebine atacak olan Jackson'ın, aynı zamanda gişe gelirlerinin %20'sini de banka hesabında göreceği söyleniyor.Çekimlerine 2004 ortasında başlanması planlanan yeni King Kong'un, 2005'te dünya çapında vizyona gireceğini müjdeleyelim. Serkis'in yeteneklerini izlemek için o tarihe kadar beklemek istemeyenlere ise, kendisiyle 17 Aralık'ta gösterime girecek olan Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü'nde buluşabileceklerini anımsatalım.
Yorumlar
  • Bu habere ne kadar sevindim anlatamam.Andy gollumu cok cok iyi bir şekilde yorumladı, king kong'un kadrosuna katılırsa cok sevinirim...

  • arkaslar simarillionun cekimi nerdeyse imkansız. siz erunun o ilk yaratımını nasıl anlatacaksınız, maddenin olmadıgı bir ortamı nasıl tasvir edeceksiniz. silmarillion ancak dunyaya ınıs kısmından sonra cekilebilir.

  • Silmarillion'un her bir hikayesinde bir 3leme daha çıkar bu yüzden silmarilliondan bir şey beklemeyin,asıl hobbiti bekleyin

  • bence önce hobbit'i çekmeli. silmarillion'ı kardeşler takımı'nda olduğu gibi dizi şeklinde çekmeli. hiçbir ayrıntıyı atlamadan!

  • Silmarillion'un nesini ceksin Peter Jackson? Elbette ondan asil bekledigimiz Hobbit'in filmi!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir