16 Ekim 2015 17:09

'Kızıl Tepe' ön gösteriminde buluştuk

Kızıl Tepe'yi ön gösterimde takipçilerimizle birlikte izledik.

16 Ekim'de vizyona giren "Kızıl Tepe" filmini takipçilerimizle birlikte herkesten önce izleme şansını yakaladık.

‘Pan’ın Labirenti’, ‘Hellboy’ gibi filmlerin usta yönetmeni Guillermo Del Toro'nun merakla beklenen son filmi 'Kızıl Tepe' (Crimson Peak) vizyona girdi!

Mynet Sinema'nın UIP ile birlikte düzenlediği yarışmaya katılıp kazanan şanslı takipçilerimiz ise filmi vizyona girmeden bir gün önce ön gösterim ile izleme şansı yakaladı.

15 Ekim'de İstanbul Beyoğlu Fitaş Sineması'nda düzenlen ön gösterim öncesi filmle ilgili heyecanlarını dile getiren konuklarımız, gösterimin ardından sorularımızı yanıtlayıp filmi değerlendirdi.Kızıl Tepe, 19. yüzyıl İngiltere’sinde geçen bir korku filmi. Jessica Chastain, Mia Wasikowska ve Tom Hiddleston’a yönetmenin olmazsa olmazı Doug Jones da eşlik ediyor.

Filmin konusu şöyle: Genç bir kadın, çekici bir yabancı kalbini çalınca sonsuza dek peşini bırakmayacak sırlarla dolu kan kırmızısı toprağa sahip bir dağın tepesindeki eve sürüklenir. Gerçek, Crimson Peak’te tutku ile karanlık; gizem ile delilik arasındaki çizgide yatmaktadır.

KIZIL TEPE SEANSLAR

ELEŞTİRMENLER KIZIL TEPE FİLMİNİ DEĞERLENDİRDİ:Yeni ön gösterimlerde görüşmek üzere!

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir