25 Eylül 2009 10:12

Kızım Olmadan Asla

John Cusack, Jan de Bont'un yönetiminde kaçırılan kızının peşine düşüyor...

Hızlı aksiyoncu Jan de Bont'un Stopping Power projesinden daha önce bahsetmiştik. Jason Isaacs, Melissa George ve güçlü oyuncu John Cusack proje için kamera önüne geçiyor.Hikaye Jan de Bont izleyicilerine çok uzak değil. Sıkı şöför Cusack, sevgilisinin desteğiyle kaçırılan kızını kurtamak üzere şöför koltuğuna atlıyor ve gaza basıyor.Jason Isaacs'ın Man with the Football adını taşıyan suç filminde rol alacağını daha önce söylemiş miydik? Sanıldığı gibi futbol dünyasını veya fanatikleri inceleyen bir proje değil. Ayrıntıları pek yakında!
Yorumlar
  • oyuncuların parayı basan her filmde oynamayı bırakıp daha seçici davranmalarının zamanının geldiğini düşünüyorum.bu senaryoya benzeyen onlarca film sıralanabilir.yine çok ünlü bir yıldızı kusursuz erkek ve alçakgönllü güzel kadın rolleriyle uçuşan araba sahneleri boş senaryosuyla izleyeceğiz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir