24 Mayıs 2007 09:51

Klasikler

Sight & Sound dergisi, Grindhouse türünün en sıkı on filmini seçti!

İngiliz sinema dergisi Sight & Sound, Haziran sayısında Quentin Tarantino ve Robert Rodriguez'in Grindhouse projesine özel bir yer ayırdı. Tarantino'yu kapağa taşıyan dergi, 70'lerin kült Grindhouse örneklerini de hatırlamayı ihmal etmemiş. Tim Lucas, tüm zamanların "en iyi", en sıkı Grindhouse sineması filmlerini derlemiş:-The Abductors (1972)-The Baby (1972) -Coffy (1973)-Fight for Your Life (1976)-Girls at the Gynecologist (Mädchen beim Frauenarzt, 1971)-I Drink Your Blood (1971)-Invasion of the Bee Girls (1973)-Shanty Tramp (1967)-Shogun Assassin (1972/80)-SS Hell Camp aka The Beast in Heat (1977)Derginin web sitesine ulaşmak için tıklayın!
Yorumlar
  • Quentin taratino'yu çok seviyorum filmleri çok güzel oluyor ilginç insanlar müthiş bir hayal gücü bence iyi fikir dergiyi tebrik ediyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir