25 Eylül 2009 10:12

Klasiklere Taze Afişler!

Western sinemasının unutulmaz klasikleri için hazırlanan film afişleri dikkat çekiyor...

Sergio Leone'nin spaghetti western türündeki ünlü üçlemesi İspanya'da özel bir gösterim için yeniden perdelere dönmeye hazırlanıyor. Hatta Quentin Tarantino da gösterimlerden birini sunmak üzere İspanya'ya hareket edecek. Haziran başında gerçekleştirilecek olan gösterimlere özel olarak hazırlanan film afişleri çok şık gözüküyor. Eski filmlere yeniden, çizgi roman tadında afişler hazırlanması iyi bir pazarlama yöntemi.Gösterimlere imza atan Alamo Drafthouse Cinema, her yaz Texas'tan yola çıkıyor ve farklı yerlerde 35mm gösterimler yapıyor.
Yorumlar
  • Afişlerin bir kısmına internetten ulaştım ,çok hoş örnek çalışmalar olmuş.

  • Bir Afiş Hastası Olarak Beyazperdede Özel 350x500 Standart Afişlerin Paylaşılacagı Bi Bölüm Açılsa iyi olurdu Sadece Ön Kapaklar olarak tabi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir