1 Ocak 2004 13:43

Klasiklerin Yükselişi

Terminatör 3 ile makineleri yükselten Jonathan Mostow, gerilim klasiği Seconds'a el atıyor!

Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi, şüphesiz geçen yılın (2003) en iyi filmlerinden birisi değil. Fakat bir devam filmi olarak düşündüğümüz zaman, serinin çizgisine ihanet eden bir yapım olmadığını kabul etmek zorundayız. Bu anlamda, yönetmen Jonathan Mostow'un fena bir iş çıkarmadığını bile söyleyebiliriz. Yönetmen bu filmin ardından bir yeniden yapıma el atmaya hazırlanıyor... John Frankenheimer'in yönettiği, Rock Hudson'ın en iyi performanslarından birini sunan Seconds, Mostow tarafından yeniden çekilecek. 60'ların en sıradışı gerilim filmlerinden birisi olarak kabul edilen yapım, hayatına başka birisi olarak devam etmek isteyen bir adamın öyküsünü anlatıyor. Bir şirket, estetik ameliyat ve diğer yöntemlerle ile adama bu isteğini verir. Fakat filmin de özetlemeye çalıştığı gibi, kimse kendi gerçeğinden kaçamamaktadır. Bu durum yeni bir Terminatör filminin çekileceği gerçeği kadar aşikardır.
Yorumlar
  • çok başarılı olmuş bir filmin yeniden çevrimi. genel olarak yeniden çevrimlere karşı olsam da bu filmin günümüzde geniş halk kitleleri tarafından izlenme bulma şansı yüzünden merakla bekliyorum!!

  • Jonathan Mostow hakikaten iyi bir yönetmen.Şu zamana kadarki tüm filmlerini izledim ve hepsini de beğendim.Bu kadar iyi film yapmış birisinin bundan sonraki projesi için hiç kaygılanmıyorum.Eminim güzel birşey olacaktır.

  • mostow gerillimi iyi ayarlayan ve aksiyonu iyi bilen bir yonetmen..(gerci t3te pek goremedik gerilim sadece aksiyon sahneleri saglamdı)ama mostow enteresan filmlerin adamıdır bakalım napacak bundan sonra?

  • Terminatör 3 acıkcası beni pek tatmin etmedi.Evet seriye ihanet etmedi ama ben yinede 2 ile kıyasladığımda t3ün ne kadar zzayıf kaldığı anlaşılıyor.Jonathan mostov cok iyi bir yönetmen yeni projelerini merak ediyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir