9 Kasım 2005 15:02

Kocam Duymasın!

Demi paraları harcayınca ne yapacağını şaşırdı

Demi Moore, 1985'e dönüp başını belaya sokacak. Variety'nin bildirdiğine göre Demi Moore ve Ray Liotta, Chlorine adlı komedide başrolleri paylaşacak.Matt Fiorello'nun senaryosu olan Chlorine'le 1985'in New England'ına gideceğiz. Kocasından habersiz bir ev alan güzel kadın, adamın altından kalkamayacağı büyük borçların altına girmesine neden olacak.Jay Alaimo'nun yönetmenliğini yapacağı filmin çekimlerine bu hafta başlanıyor. Komedilerde görmeye çok alışık olmadığımız güzel yıldızın, Liotta eşliğinde sergileyecği performansı görmek için sabırsızlanıyoruz.
Yorumlar
  • Bana tutar gibi geliyor ikisinin filmdeki yüz ifadelerini düşünüyorumda oldukça hoş bir film olacak kaatindeyim.

  • zaten artık demi moore istediğini yapsa da yapmasa da suyu kalmamış limon gibi olduğu için,suyu olmayan limonada ekşi denmez,ancak yaptığı evlilik sayesinde gündemde kalabiliyor,bence devri kapandı,film yaparsa da eskisi gibi tutacağını zannetmiyorum..ama güzelliği için bir şey diyemem,gerçektende güzel kadın..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir