2 Nisan 2015 13:52

Kocan Kadar Konuş bu haftada zirveye oturdu

Kocan Kadar Konuş filmi gişede üstünlüğünü korumaya devam ediyor. Murat Yıldırım ve Ezgi Mola'nın başrollerinde olduğu Kocan Kadar Konuş 2 haftadır zirvede. Film bu hafta da 281.914 kişiyi çekmeyi başararak lider olmayı başardı.

Şebnem Burcuoğlu'nun aynı isimle beyazperdeye uyarlanan kitabı ''Kocan Kadar Konuş'' 2 haftadır gişede zirvede. Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Ebru Cündübeyoğlu, Nevra Serezli gibi usta oyuncuların yer aldığı film 20 Mart'ta vizyona girmişti. Yönetmenliğini Kıvanç Barıönü'nün yaptığı Kocan Kadar Konuş bu hafta da sinemalara 281.914 kişiyi çekmeyi başardı. Gişede büyük ses getiren Kocan Kadar Konuş toplamda 771.682 kişiyi sinema salonlarına çekti. Film, kadın erkek ilişkilerini, komik ve enteresan bir hikaye ile ele alıyor. Filmin ana karakterleri Efsun ve Sinan’ı Ezgi Mola ve Murat Yıldırım canlandırırken; onlara televizyon, tiyatro ve sinema dünyasının önemli isimleri eşlik ediyor.

Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Ebru Cündübeyoğlu, Begüm Öner, koca bulup evlendirmek istedikleri “Efsun”un macerasındaki birbirinden renkli aile üyelerini ve komşuları oynuyor. Filmin konusu şöyle: Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır. Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar. Gişenin ikinci sırasında ise 143.640 biletli seyirci ile Selam: Bahara Yolculuk yer alırken, 109.980 kişiye ulaşan Son Mektup haftayı üçüncü sırada kapadı. Yerli komedi Güvercin Uçuverdi ilk haftasında 76.169 biletli seyirciye ulaşırken, toplamda 212.651 seyircinin tercihi olan Kuralsız beşincilikle yetindi. Bu haftanın bir başka yeni filmi olan keyifli aile animasyonu Evim 52.185 seyirciyi salonlara çekerken Mandıra Filozofu İstanbul vizyondaki 3. haftasını yedinci sırada kapadı. Yeni yerli filmlerden olan Bizim Hikaye 41.888 kişiyle kendisine sekizinci sırada yer bulurken, onu 35.080 kişi ile c ve 15.427 seyirciyle Fokus takip etti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir