16 Şubat 2015 13:01

Kod Adı K.O.Z 13 Şubat'ta vizyonda

13 Şubat'ta vizyona girecek olan Kod Adı K.O.Z filmi şimdiden merak uyandırmaya başladı. 17 Aralık sürecini konu alan Kod Adı K.O.Z filminde başbakanı Cem Kurdoğlu, Gülen'i ise İskender Bağcılar oynayacak.

'Söylenenler mi doğru, öğrenecekleriniz mi?' sloganıyla yola çıkan 'Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor' filmi 17 Aralık operasyonu sürecini konu alıyor. Kod Adı K.O.Z. filminin yönetmen koltuğunda Celal Çimen oturuyor. Kod Adı K.O.Z. filminde başbakanı Cem kurdoğlu, Fettullah Gülen'i ise Şehir Tiyatroları sanatçısı İskender Bağcılar oynuyor. Hakan Ural, Günay Musayeva, Tolga Karel, Hazım Körmükçü ise filmdeki diğer oyuncular. Senaryosunu Parantez Yazı Grubu’nun yazdığı film 13 Şubat'ta vizyona girecek.


'KOd ADI K.O.Z.: MASKELER DÜŞÜNÜYOR' FİLM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Bir dergiye açıklamalarda bulunan oyuncu Cem Kurdoğlu, "Cumhurbaşkanımızı canlandırdığım için gurur duyuyorum" açıklamasında bulundu. Erdoğan'ı canlandırdığı için tepki aldığını da belirten oyuncu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı televizyonda izledim. Tavrını, el hareketlerini, yürüyüşünü, konuşmasını hepsini tek tek inceledim. Başbakanı canlandırmanın ağırlığı ve sorumluluğu ile oynadım diye konuştu.


Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor Film Konusu

Film, yargı ve polis teşkilatlarındaki yapılanmaları, MİT’ten basına yansıyanları, istihbarat şefinin ifade vermek için çağrılmasını, Gezi olaylarını, 17 ve 25 Aralık operasyonlarının hedeflerini kısacası Türk siyasi tarihinin yakın geçmişte yaşadığı ve halen içinde bulunduğu siyasal ve toplumsal süreçleri işliyor. Yapımcı Uğur Yalçınkaya’nın ifadesiyle film “devlet düşmanlarının iç yüzünün ortaya çıkarmayı amaçlıyor”.17 Aralık sürecinde ne oldu?

Türkiye'de 4 Bakan, çeşitli düzeyde bürokrat ve işadamlarının şüphelileri olduğu yolsuzluk, rüşvet ve kaçakçılık operasyonları başladı.

Yorumlar
  • berbat bir film

  • Aptalca bir film

  • kötü hayaller ürünü saçma bir film

  • Kesinlikle on numara bir film olmuş kesinlikle gidecegim.

  • Yukarıdaki açıklamaya göre polisiye filmden politik filme evrilmiş. Bakalım izleyip göreceğiz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir