4 Ekim 2010 00:00

Kodesten Beter

Rehabilitasyon merkezine yatan Lindsay Lohan’ın ailesiyle görüşmesine henüz izin verilmiyor. Televizyon izleyemeyen oyuncunun, haftada yalnızca bir gün telefon hakkı var

Geçen hafta başında alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulması amacıyla mahkeme kararıyla Kaliforniya’daki Betty Ford rehabilitasyon merkezine gönderilen Amerikalı oyuncu Lindsay Lohan’ın merkezde tabi tutulduğu program gün ışığına çıktı. Aynı programa katılan bir kişinin Radaronline.com’a yaptığı açıklamaya göre Lindsay Lohan’ın rehabilitasyon programı şöyle:
Lindsay Lohan’ı terapinin üçüncü haftasına kadar ailesinin ziyaret etmesine izin verilmeyecek. Televizyona bile erişimi olmayan oyuncunun yalnızca pazar günleri telefon etme hakkı var. Lindsay Lohan toplam 28 gün sürecek rehabilitasyonun ardından merkezde düzenli grup terapisine katılmayı sürdürecek.

Lindsay Lohan’ın fotoğrafları için tıklayınız..

Yorumlar
  • şu mereti kullanmadan önce düşünecektiniz sonra ay şöyle ay böyle diyemezsiniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir