15 Haziran 2005 15:42

Köklerine Dönüş

Woo kendi ülkesinde biraz daha siyasi

Köklerine dönme kararı alan ünlü yönetmen John Woo ilk olarak evini Los Angeles'tan Çin'e taşımıştı. Bu kadarla da yetinmemeye kararlı olan Woo, ismi henüz belirlenmemiş ancak senaryosu tamamlanmış ve Çin'de çekilecek filminden bahsetmeye başladı.Variety'nin bildirdiğine göre Woo bu sefer biraz daha politik bir filmle karşımıza çıkacak. Komünizmle kapitalizm arasında sıkışan ama dünyanın ekonomik süper gücü olma yolunda ilerleyen Çin'in bilmediğimiz yüzü Woo'nun kamerasına yansıyacak.İstemeyerek devletin ajanlarıyla ekonomi dünyasında sözü geçen yer altı mafyasının arasında kalan bir Amerikalının yaşadıklarının anlatılacağı filmin senaryosunu, Tatlı Sert'le anımsadığımız Don Macpherson yazacak. Ünlü yönetmen yeni filmin için oyuncu seçimine henüz başlamamış.
Yorumlar
  • Bence de.Killer ve Hard boiled gibi 2 nitelikli filmin yönetmeninin hollywood esintileriyle bezeli diğer filmleri bu saydığım 2 filmin etki skalasını hiçbir zaman yakalayamadı.Desenize üstat hak yoluna döndü. :)saygılarımla..

  • müthiş bi haber!john woo2dan tekrar hard-boiled gibi filmler bekliyoruz!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir