14 Ocak 2004 12:25

Koku'nun Filmi

Patrick Süskind'in bestseller romanı Koku, ünlü bir Alman yönetmenle anılmaya başladı!

Tüm dünyada 12 milyon kopya satan Patrick Süskind imzalı Koku'nun sinema filmi yapılacağını uzun bir süre önce duyurmuştuk. Henüz kesin olmamakla birlikte, bu ilginç romanın Koş Lola Koş yönetmeni Tom Tykwer tarafından çekileceği söyleniyor. Kesinleşmesi durumunda yönetmen, senarist Andrew Birkin ile birlikte senaryoya el atacak.Constantin Film'in kanatları altında yayılacak olan Koku'nun sinemaya uyarlanmasının kolay olmaması, projeyi sürekli erteletiyor. Fakat bundan sonra hız kazanacağına kesin gözüyle bakabiliriz...Öykü, koku konusunda hassas olan bir seri katilin, mükemmel kokan kadını bulup benzersiz parfümü yapma çabasını anlatıyor.
Yorumlar
  • inanılmaz bir romandı..inanılmaz bir filme dönüşebilir mi?kolay diil ama neden olmasın..umarım muhteşem bir film izleriz..

  • srkngn e katılmamak mümkün değil. koku öyle bir kitap ki bütün herşey tasvirlerde yatıyor bence sinemaya uyarlanması oldukça yersiz. ama umarım yanılan ben olurum da öyle bir film izleriz ki kitap kadar etkilenebiliriz :)))

  • O olağanüstü romanı sinemaya uyarlamak öyle kolay değil.Aynı tadı verebileceğini de sanmıyorum.Ama yine de merakla bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir