8 Mart 2005 16:21

Kolaysa Yakala

Garner'ın kalbini çalmak zor

En son Keşke 30 Olsam'da izlediğimiz Jennifer Garner, Sony Pictures için Timothy Olyphant'la beraber bir romantik komedide bir araya gelecekler.Olyphant filmde, en yakın arkadaşı kendi düğününe giderken yolda geçirdiği kaza sonucu ölen bir yönetmeni canlandıracak. Arkadaşının nişanlısını teselli etmenin yollarını ararken de tabi ki elde olmayan nedenlerden ona aşık olmaya başladığını fark edecek.Catch and Release adlı filmin yönetmenliğini ise, senaristlik kariyerinden sonra ilk yönetmenlik denemesine soyunan Susannah Grant yapacak. Grant, daha önce Tatlı Bela'in de dahil olduğu bir çok filmin senaryosunu yazmıştı. Bugünlerde de, hakkındaki gelişmeleri atlamadan duyurduğumuz Charlotte's Web'in yazımıyla uğraşıyor.
Yorumlar
  • bir JENNİFER GARNER hayranı olarak bu filmi merakla bekliyorum.elektra gibi bir aksiyon filminden sonra bu bence oldukça iyi bir tercih olsa gerek çünkü her ne kadar 4-4 lük bir oyuncu olarak görmüş olsam ve büründüğü rollerde çok başarılı da bulmuş olsam yinede jennifer garner ı keşke 30 olsam gibi komedi türü filmler de daha çok görmek isterim veya drama da...MÜKEMMEL BİR OYUNCU VE FAZLASIYLA YETENEKLİ ...bence JULİA ROBERT S ın tek varisi ki julia robertsta bu konuda çok ılımlı ve JENNİFER GARNER IN oyunculuğunu çok başarılı buluyormuş...keşke hollywood un 2 dev oyuncusu beraber bir film çekseler ki aslında ilk adım olarak charlotte s web de beraber seslendirme yapıcaklar çizgi filmde seslendirme de olsa başlangıç olarak pek fena sayılmaz...sonuçta o filmin premier in de yanyana gelecekler çoook ilginç olacak bence..umarım bu 2 mükemmel oyuncu bir filmde bir araya gelirler...yani neden olmasın...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir