17 Şubat 2006 16:10

Kolera Günlerinde Bardem

Newell'den aşkın anatomisi

Usta bir ekipten Gabriel Garcia Marquez uyarlaması… Mike Newell başrolü Javier Bardem'e vererek Kolera Günlerinde Aşk'ı beyazperdeye taşıyor.The Hollywood Reporter'ın haberine göre Marquez'in edebiyat tarihine damgasını vurmuş romanını Pianist'in Oscarlı senaristi Ronald Harwood senaryolaştıracak.Stone Village Entertainment'ın Marquez'in romanının film haklarını satın aldığını ve romanı sinemaya taşımak için hızlı bir çalışmaya başladıklarını duyurmuştuk. Ancak filmin kadrosu belli olmasına rağmen filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı henüz belli değil.Kolera Günlerinde Aşk 20. yüzyılın sonlarında Karayipler'de ufak bir kasabada yaşanan inanılması güç bir aşkın hikayesi. Florentina Ariza kendinden daha zengin bir adamla evlenen sevgilisinin dönüşünü tam elli yıl, dokuz ay, dört gün bekler.Newell'in çekimleri bitirmesini sinemaseverlerin nasıl bekleyeceğini ise tahmin bile edemiyoruz.
Yorumlar
  • Javier bardem son yıllarda yetişen en ii avrupalı oyuncu bence filmde güzel bir konuyu ele alıyor inş. bardem başarili olur bu filmde ! Filmde öyle :D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir