25 Nisan 2006 11:53

Kolera Günlerinde Bir Güzel

Karşı pencerede Newell ve Bardem var

Kolera Günlerinde Aşk, Mike Newell ve Javier Bardem demiştik. Fazla söze gerek kalmamış olsa da The Hollywood Reporter'dan bir müjde daha geldi.Newell, Bardem'in karşısında rol alması için Ferzan Özpetek'in Karşı Pencere'sinden hatırladığımız Giovanna Mezzogiorno'yu seçti.Gabriel Garcia Marquez'in ünlü romanından uyarlanacak ve 50 küsur yıllık ölümsüz bir aşkı anlatacak olan romanın senaryosu ise Piyanist'in senaristi Ron Harwood tarafından yazılacak. Ekibin 15 Ağustos'ta Brezilya'da çekimlere başlaması bekleniyor.
Yorumlar
  • Ya cok mutlu oldum bu haberi görünce giovanna cok cok doğru bir secim, bardem ise zaten söylemeye gerek yok cok heyecanladım bu habere şimdi. Bu film Giovanna için hollywood kariyeri için dönüm noktası olabilir ama istiyorsa...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir