16 Şubat 2009 12:39

Komik Yılmaz!

Cem Yılmaz Var mısın Yok musun'da adeta döktürdü. Performansı son filminden daha başarılıydı...

Cem Yılmaz'ın Türkiye'nin en iyi komedyeni olduğu konusunda herhalde kimsenin şüphesi yoktur. Öte yandan bu gerçek filmlerine dair beklentileri yükseltiyor. Mesela A.R.O.G. bu anlamda beklentileri tam anlamıyla karşılayamayan bir filmdi. Sıkı espriler vardı filmde, unutulmaz birkaç sahne de vardı; ama işte söz konusu Cem Yılmaz olunca, yetmiyordu. G.O.R.A. bir ilkti ve senaryo kurgusundaki problemlere rağmen, defalarca izleniyordu. A.R.O.G., öncülündeki esprileri tersine çeviriyor, geçmişe uyarlıyor ve senaryonun gelişimini, sonuçlarını çok önemsemiyordu. Dolayısıyla hem eleştirmenleri hem de izleyiciyi ikiye bölüyordu. Ve fakat, aynı Cem Yılmaz Var mısın Yok musun' da adeta döktürdü. Söz konusu program bir yarışma olmasına rağmen, pek çok komedi filminden daha keyifliydi. Yılmaz'ın farklı dillerde konuşması, kutu esprileri ve yarışmacılara takılması unutulmazdı. Programın sonunda Cem Yılmaz, teklifi kabul ederek minik Elif'in sağlığına kavuşması için 100 bin TL'yi aileye kazandırdı. Aynı zamanda "artık güldüremiyor" diyenlerin de kalbini yeniden kazanmış oldu.
Yorumlar
  • cem yılmazın katıldığı bir yarışma programının haberinin bu platformda işi nedir anlayabilmiş değilm ?? sinema ile alakalı olarak bir kaç keline sarfedilmiş olması burada yer almasına yetmiyor bence ? neler oluyor beyazperde sana ??

  • Felaket Ya Programı İzlemedim Ama İnternetten Parça Parça Baktım Süpper " Haammdiii " :d:d

  • Ya çok güzeldi o bölüm özellikle ing. fıkraa came on hocaa! Telefon kablosunu takip edişi de süperdi. Ben arogtan daha çok güldüm buna gerçektenn...

  • cem alemin kralısın

  • Bu çocuk nasıl güldüreceğini biliyor. Helal olsun.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir