25 Eylül 2009 10:12

Konak'ta Neler Oluyor?

Cem Akyoldaş imzalı erotik gerilim projesi Konak'ın çekimleri başlıyor...

TV filmi ve dizi yönetmeni Cem Akyoldaş'ın ilk sinema filminin hazırlıkları başlıyor. Almeda Abazi ile birlikte Kerem Fırtına, Sevil Uyar, Paşhan Yılmazel, Damla Debre, Ogün Kaptanoğlu, Öykü Akay, Melahat Abbasova ve Gökhan Çelebi filmde rol alacak. Konak'ta altı arkadaş Safranbolu projesi için yola koyulurlar. Bu kültür yolculuğu esnasında gizemli bir konağa sığınırlar ve olaylar başlar. Senaryosunu Mehmet Akif Turgut ve Funda Çetin'in yazdığı filmin erotik bir gerilim olacağı söyleniyor.
Yorumlar
  • Slm, ben safranboluluyum, bu adamlar bizim konakta film çekiolar. bi de erotik olcakmış. İnşallah halka açıktır dı biz de izleriz :D O konağı turistten başka kimse gitmez zaten. Bari biraz entertainment olurda mahallecek konağa gireriz şehir para kazanır :D :D :D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir