28 Nisan 2007 11:53

Kont Bardem!

Dünya sinemasının yükselen yıldızı Javier Bardem, Drakula olabilir mi?

Cannes'da yarışan No Country for Old Men projesinin ardından, Gabriel García Márquez'in Kolera Günlerinde Aşk kitabından uyarlanan projeye katılan dev oyuncu Javier Bardem, ilginç bir dedikoduyla gündeme geldi.Yönetmen Ernest Dickerson, klasik Dracula filmine The Un-Dead adını taşıyan serbest bir devam filmi çekmeye hazırlanıyor. Bazı kaynaklara göre, projede Drakula rolü dünya sinemasının yükselen ismi Javier Bardem tarafından canlandırılacak!Jan De Bont'un yapımcılığını üstleneceği film, orijinal kitaptaki olaylardan 25 yıl sonrasını sergileyerek, komedi katkısız, ciddi bir Drakula hikayesi anlatmayı amaçlıyor. Sevindirici bir gelişme!
Yorumlar
  • Javier Bardem zannımca sorunlu yüz hatlarıyla olsun ve genel olarak verdiği iç karartıcı ifadeyle olsun bu role en yakışan kişi olur.

  • javier bardem bence şuan ki en iyi oyunculardan birisi içimdeki denizde onu izledikten sonra bir iki gün filmin ve oynadıgı karakterin etkisinden kurtulamamıştım.bardem iyi bir drakula olur

  • Dracula filmlere gerçeketen de fazla çoğaldı. Bardem'e gelince o role gider gibi geliyor. En büyük dileğim diğerlerinden farklı bir film olması.

  • dracula olayı filmlerin büyük çoğunlukla, aynı eksende ilerlese de, Javier Bardem tabii ki iyi bir seçim olur, en son 2000 senesindeki bir filmde de Gerard Butler Dracula olmuştu. Javier Bardem abimiz de, aynı şekilde ''full karizma'' Ona da, feci şekilde bir Dracula portresi çizmek uygun düşebilir. Hollywood'da kendi içerisinde harika filmlerde oynamış olan Edward Norton'dan da, ilginç biçimde ''Hulk'' olacaksa, Javier abimizden de mis gibi 'dracula' olur, ama hala dracula var mı diye sorsanız, biz kustuk yapımcılar, kime yedirecek o yemeği bakalım, görelim...

  • Hastasıyız kendisinin,her roLde izLeriz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir