25 Ocak 2006 11:45

Korkma Sırası Ufaklıklarda

Garez'in laneti kuşak atladı

2004'ün korku hitlerinden Garez'in yola devam edeceğini duyurmuştuk. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre yapımcısından yönetmenine tüm kadronun aynı kaldığı ikinci filmde tek değişiklik başrolde yapıldı ve rol Amber Tamblyn'e verildi.Sam Raimi'nin Ghost House Pictures'ının bir kez daha yapımcı koltuğunda oturduğu filmin senaryosu Stephen Susco tarafından yazılacak ve lanet küçük kardeşe bulaşacak. Tamblyn'i filmde, Garez'de Sarah Michelle Gellar tarafından canlandırılan karakterin kardeşi olarak izleyeceğiz.Tamblyn'in yanı sıra Arielle Kebbel ve Teresa Palmer'ın da çoktan kadrosuna dahil oldukları Garez 2'yle ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz...
Yorumlar
  • Şuana kadar seyrettıgım en berbat film.zerre kadar korkuyu geçtım insanı gerecek bır sahne yok sunu parantez içinde belırtmek istıyorum(Türklerin çektiği "Büyü" Filmi Garezi 2 belkıde 3 e rahat katlar...) gunumuzde artık mılyon $ ları geçtık milyar $ a filmler çekılıyor hala şoyle oh be diye bılecegımız sinemada koltuktan kalkamayacagımız film uretemıyorlar.Yeter artık korkmak istıyorummmmm... :)

  • Kötü bir filmdi ikincinin de kötü olacağından şüphem yok...Zaten ilk filmin sonu yoktu..

  • açıkçası bu haber kulağa pek hoş gelmiyor. konunun çocuklara indirgeneceği düşünülürse, fazla zorlama olacağı tereddütünde kaldım. bakalım göreceğiz şekillenecek filmi ama bu içerikle pek bir umudun yok filmden.

  • Devam filmlerini oldum olası sevmişimdir. Ama nedense içimden Garez olmasa da olur geçiyor. Özellikle Sarah'ın filmden kopacak gibi olması, bu düşüncemi perçinliyor. Yinede bekleyip göreceğiz.

  • garezin birincisini Sarah sayesinde izlemiştim hatta arkadaşlarıma da izlettirmiştim ;)) ikinci filmde Sarah'ya sadece filmi bağlamak için ihtiyaçlatrı olduklarını düşünüyorum yani bence onu öldürücekler we laneti bu küçük kardeşler çözmeye çalışıcaklar!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir