23 Mayıs 2013 00:00

Korku Hikayeleri onu da korkuttu

"Korku Hikayeleri" filminin oyuncusu çekimler sırasında 7 ay boyunca psikologdan destek aldı.

Ülkemizde geçtiğimiz Cuma vizyona giren “Korku Hikayeleri” filminin başrol oyuncu 22 yaşındaki Ji-Won Kim film çekimleri sırasında geceleri uyuyamadığını söyledi. Oyuncu 7 ay boyunca psikologdan destek aldı.

FİLMLE İLGİLİ DİĞER DETAYLAR VE SEANS BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN

VİZYONDAKİ DİĞER FİLMLER İÇİN TIKLAYIN

Kendi ülkesinde düzenlediği basın toplantısında konuşan Ji-Won Kim film çekimlerinin 1 yıl sürdüğünü, rolü için sürekli korku ve korkutmayla ilgili özel dersler aldığını belirtti.

Film çekimleri devam ettiği süre içinde akşamları evine gittiğinde uyuyamadığını ve rolünün etkisinde kaldığını belirten oyuncu Wom Kim, “Korku filmi çekmek çok zor bir iş. O psikolojide olmak bile insanı korkutuyor. Film çekimleri bittikten sonra 7 ay psikologdan destek aldım. Normal hayata adapte olmakta bir hayli zorlandım” dedi.

Dört kısa film tadında ve dört yönetmenin çektiği dört hikayenin konu edildiği “Korku Hikayeleri”nin konusu ise şöyle: Genç bir kadın bir psikopat tarafından kaçırılmıştır. Ölümle burun buruna gelen kadın adamdan kurtulmanın her şeyden önce hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya çalışmaktadır ve bu psikopatla birlikte hayatının oyununu oynamaya başlar. Hayatta kalmasının tek yolu ona korkulu hikayeler anlatmaktadır.

Kadının anlattığı dört ayrı hikayenin ilkinde küçük bir kız ve erkek kardeşi konu alınırken, ikinci hikayede 30 bin feet yükseklikteki bir uçakta bir seri katilin estirdiği terör görselleştiriliyor. Üçüncü hikayede iki kız kardeşin gizli sırları anlatılırken, son öyküde ise bir ambulanstaki beş kişi ölümcül virüsten korunmaya çalışıyor.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir