16 Mayıs 2013 00:00

Korku Hikayeleri vizyonda

Bir Güney Kore filmi Korku Hikayeleri kendi ülkesinde sinema yazarları tarafından tam not aldı.

Dört kısa film tadında ve dört yönetmenin çektiği dört hikayenin konu edildiği “Korku Hikayeleri” sinemaseverlerle buluşuyor.


FİLMLE İLGİLİ DİĞER DETAYLAR VE SEANS BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN


VİZYONA GİREN DİĞER FİLMLER İÇİN TIKLAYIN

Dağıtımcılığını Mir Yapım’ın üstlendiği “Korku Hikayeleri” filminde başrolleri Ji-won Kim, Yoo Yeon-Seok, Rha Mi-ran, Hyeon-hee No paylaşıyor.


Filmin konusu ise şöyle: Genç bir kadın bir psikopat tarafından kaçırılmıştır. Ölümle burun buruna gelen kadın adamdan kurtulmanın her şeyden önce hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya çalışmaktadır ve bu psikopatla birlikte hayatının oyununu oynamaya başlar. Hayatta kalmasının tek yolu ona korkulu hikayeler anlatmaktadır.


Kadının anlattığı dört ayrı hikayenin ilkinde küçük bir kız ve erkek kardeşi konu alınırken, ikinci hikayede 30 bin feet yükseklikteki bir uçakta bir seri katilin estirdiği terör görselleştiriliyor. Üçüncü hikayede iki kız kardeşin gizli sırları anlatılırken, son öyküde ise bir ambulanstaki beş kişi ölümcül virüsten korunmaya çalışıyor.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir