25 Eylül 2009 10:12

Korku Sitesi El Değiştirdi!

Amerikalı The Collective popüler korku sineması sitesi Bloody-Disgusting.com'u satın aldı...

Los Angeles'lı The Collective, korku sinemasına ağırlık veren web sitelerinin en popülerlerinden Bloody-Disgusting.com'un yeni sahibi oldu.Sitenin yeni sahipleri, editörlerin içeriğine karışmadan yeni bazı bölümler eklemeyi planlıyor; bunlar arasında dijital filmlerin online paylaşılması ise öne çıkıyor. Dijital sinemacıların interneti daha çok kullanmasına paralel olarak, bilinen web sitelerinin değeri daha fazla artıyor. The Collective'i siteye çeken ise güvenilirlik ve okuyucu trafiği olmuş. Yakında sitelerdeki fragmanların yerini koca koca filmler alacak.
Yorumlar
  • gerçekten süper bir site yönetimin el değiştirmesi editör yazılarının sabit kalması,yenilikçi bazı menüler harika tek kelimeyle.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir