16 Aralık 2005 13:40

Korkunç!

Tiye alınma sırası onlarda

Korkunç Bir Film ekibinin yeterli malzemeyi toplayıp dördüncü filmin çekimlerine başladığından bahsetmiştik. 14 Nisan'da sinemalarda olacak filmin afişleri bol bol ipucu içeriyor.Garez, Dünyalar Savaşı ve Testere… Geçen yılın en çok konuşulan, beklenenden fazlasını veren ya da hayal kırıklığı yaratan bu filmleri ekibimizin cerrahi masasına yatırılmış. Anna Faris, Regina Hall, Carmen Electra, Leslie Nielsen, Simon Rex, Shaquille O'Neal, Dr. Phillip C. McGraw, Craig Bierko ve Chris Elliott'ın David Zucker'in yönetiminde bir araya geleceği Korkunç Bir Film 4'le ilgili ilk keşifler için tıklayın…Yorumlar
  • Korkunç Bir Film serisi giderek iyileşti derken bittiğini sandık ama efsane devam ediyormuş. Tek isteğim nisanda Amerika'yı süsleyecek olan filmin ülkemizde yaza düşmemesi...(Gerçi favori senaristim Leigh Whannell'in filmiyle dalga geçecek olmalarına kıllanmadım değil.)

  • wayans kardeşler'in yarattığı bu serinin onlar t arafından devam ettirilmesinden yanayım ki keza son filmde zucker'lar olayı devralmışlardı ama tam bir hayalkırıklığı olmuştu...

  • izlediğim en komik film serisi!!!! eminim dördüncüsüde dierleri kadar iyi olur::!!!!!!..

  • ya baba adamlar super herfılmın mukemmel bır yanını bulup dalga gecebılıyorlar bu4 oldu ma korku fılımlerı oldukca daha 5/6/7/8/9/..... diye gıder .....!!!!!!!!:)

  • filmin diğer serileri çok güzeldi. yenisinin çekilmesine çok sevindim. herhalde gene gülmekten kırılacağız.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir