21 Şubat 2007 14:47

Korkunun Yeni Adresi

Çevreye vereceğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz...

Yönetmen Josh Vargas, Testere ve Otel serilerinin izinden giden ve onları sollamayı hedefleyen bağımsız bir korku filmine imza attı. Sway'in başrollerinde Bill Ross, Bobby Haworth, Melanie Donihoo gibi isimler yer alıyor.Korku filmi, bir grup insanın aniden değişen yaşamlarını konu ediniyor. Filmin öyküsünü saklamayı tercih den sinemacılar, organ mafyası, şiddet kültürü ve snuff gibi hassas konuların Sway'e ağırlığını koyacağını söylüyor. Yapım şimdiden Fangoria gibi ünlü korku yayınlarının dikkatini çekmeyi başardı.Bakalım film, "görebileceğiniz en rahatsız edici filmlerden biri" iddiasının arkasında durabilecek mi? Korku hayranlarına duyurulur...
Yorumlar
  • Hadi ya korku deyilmiş!Bu başınıza gelse korkmazmısınız ?işte korku filmidir buda , sadece türk milleti deyil tüm dünya korku ve böyle filmleri izliyor hemen bizim milletimiz felan filan ayakları yapmayın !!!

  • Ben bizim milletimizi anlayamıyorum korku diyince şiddet kan akıllarına geliyor. Böyle filmlere cinayet filmi katil filmi denmeli korku filmi denmemeli.

  • tetereye yetişebilecek mi bakalım.hayırlısı :D

  • artık lütfen güzel ve kaliteli bi korku yapsınlar ya :( şiddet olsun kan olsun ama herşeyin dozunu iyi ayarlasınlar! baştan sona tiksindirici yada güldüren bi korku olmasın!

  • milleti kesip biçmekle , derisini yüzmekle korku filmi olmaz yaw.. bu sadece iğrençlik bence...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir