13 Mayıs 2003 23:41

Korkusuz Adamın Filminden 5 Yeni Parça! Hemen İzleyin!

Ben Affleck'li yeni süper-kahraman filmi Korkusuz (Daredevil), Örümcek-Adam'ın başarısını tekrar edebilecek mi? Bu sorunun cevabı için filmin 14 Şubat'ta ABD'de, 21 Mart'ta ise ülkemizde vizyona girmesini beklememiz gerekiyor. Sabırsız okurlarımız ise filmden alınmış 5 ayrı sahneyi izleyerek oyalanabilirler.Filmden alınmış ve ilk kez yayınlanan bu 5 parçayı izlemek için bağlanmanız gereken adres aynı: www.fragman.tv
Yorumlar
  • Kapanış jeneriklerini sonuna kadar seyretmek için biraz kararlı olmak lazım. Genelde aynı sinemaya gidiyorsanız, salondan herkes çıksa bile koltuktan kalkmadan jeneriği seyretmek, film kesilir ise makinist ile konuşmak, gerekirse sinemanın müdürü ile konuşmak etkili yöntemler. Bir süre sonra sizi tanıyacaklar ve jenerikleri kesmeyeceklerdir. Tecrübeyle sabit.

  • Öyleyse sen hiç Mecidiyeköy Odeon Cineplex'e gitmemişsin..İsterse sadece 1 kişi olsun,credits bitene dek devam ediyorlar.Tahminim böyle sinemaların olduğu yönündedir,ama bunlar da pahalı diye tabir ettiğimiz sinemalardır...o da başka konu.

  • Ülkemizde hiçbir sinema kapanış jeneriğini sonuna kadar yayınlamıyor. Son jenerik başlar başlamaz ışıklar yanıyor ve seyirciler ayaklanıp film bitiriliyor. Yani jenerik sonundaki sahneyi ancak vcd ve dvd'lerde izleme şansımız olacak :(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir