5 Haziran 2007 09:09

Körlük Yayılmaya Devam Ediyor

Mark Ruffalo, Jose Saramago uyarlamasına katıldı!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen ve okurlarıyla buluşan Jose Saramago'nun Körlük romanı adım adım beyazperdeye yürüyor. Gelişmelerini aktardığımız projenin kadrosuna katılan son isim, bu aralar çarpıcı performanslarla karşımıza çıkan Mark Ruffalo oldu!Dünya sinemasının usta ismi Fernando Meirelles'in yöneteceği filmin oyuncu kadrosunda, Mark Ruffalo ile birlikte Julianne Moore bulunuyor. Körlük, Ruffalo'nun yaşayacağı körlüğün tüm şehre yayılmasını konu edinecek.Bu yaz Brezilya'da çekilecek olan filmin senaristi de dikkat çekici. Don McKellar'ın ismini dünyanın son gününü anlatan, çarpıcı Last Night'ın yönetmeni olarak hatırlıyoruz. Ayrıca Phone Call from Imaginary Girlfriends: Istanbul ve Phone Call from Imaginary Girlfriends: Ankara adını taşıyan iki kısa filmi var!
Yorumlar
  • Filmin bir an önce ülkemiz sinemalarına uğramasını bekliyoruz...

  • Evet Ruffalo ve Moore iyi bir oyunculuk çıkarırlar. Özellikle Ruffalo son dönemlerde iyi filmlerde iyi performanslarla karşımıza çıkıyor.

  • Ruffalo ve Moore bu kimya tutar!

  • sabırsızıkla bekliyorum bu filmi merak etiim umarım ii olur=)

  • Sevindim zira Mark Ruffalo gunumuzun en iyi aktorlerinden....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir