25 Eylül 2009 10:12

Korsan Cafe!

Dev Hollywood şirketleri Çin'deki korsan film noktalarını belirlemeye başladı!

Jeboo.com sitesi ve Şangay'da bulunan sıradan bir internet cafe'nin başı dertte. 20th Century Fox, Walt Disney, Paramount Pictures, Columbia Pictures ve Universal korsan filmin yaygınlaşmasını sağladıkları gerekçesiyle bu iki yere karşı yasal bir süreç başlattı.Hollywood'un korsan filme karşı ciddi bir savaş açtığını ve mücadeleye korsan'ın en büyük kalesi olan Çin'den başladığını duyurmuştuk. Film şirketleri bu konuyla bizzat ilgileniyor.Son dönemin ilgi çekici anti-korsan girişimlerinden biri de müzik dünyasından geldi. OiNK isimli dev müzik torrent sitesi kapatıldı ve İngiltere'de yaşayan 24 yaşındaki kurucusu tutuklandı.
Yorumlar
  • Bir site kapatmakla korsancılar cayar mı ya güldürmeyin beni :))

  • hehehhe korsan yoksa hayat yok :D ucuz yapın alalım gösterime aynı anda sokun izleyelim berbat bi sinema salonuna en az 5 milyon vermeyelim ve bence en önemlisi bu sonuç itibariyle bir kültürdür ve türkiyede yaygınlaşması için değişim şart bazı şehirlerde sinema salonu bile yokken bunların olması kaçınılmaz en büyük torrent kaynaklarından demonoid i kapatırken anında 5 site birden açılıyosa herhalde başka bi şeyler var

  • Amerika için olabilir. Ama bizim Türkiye'de gösterime girmeyen filmleri izlemek için tek şansımız bu korsanlar, hakim bey. Acı bu garibe...

  • yaşasın korsan!

  • çok komik olaylar oluyor dünyada gülüyorum korsana karşı mücadele bu şekilde zor bence onun yerine başka yaptırımlar gerekli,1 sitenin kapanması örnek teşkil etsede o kapatılırken günde 1.000.000 sitenin açıldığıyla ilgili haberler okumuştum ne derece doğru bilemiyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir