14 Şubat 2007 15:23

Korsan Olacak Çocuk

Büyüyünce Kaptan Jack Sparrow olmak istiyorum!

1996 doğumlu genç yıldız Dominic Scott Kay, yeni Karayip Korsanları filmi Pirates of the Caribbean: At Worlds End'de bizim Kaptan Jack Sparrow'un çocukluğunu canlandırabilir...Moviehole'un haberine göre, Kay'in ajansı henüz bu gelişmeyi doğrulamış değil. Fakat projenin öyküsünü basından gizlemeyi düşünen Disney'in bu konuda ketum davranabileceği söyleniyor.Yeni filmde ana karakterlerin çocukluk yıllarına uzanacağımızı düşünenler ise yanılıyor. IESB.net'in haberine göre, Dominic Scott Kay filmdeki keyifli flashback sahnelerinde karşımıza gelecek!Chow Yun-Fat, Stellan Skarsgard ve Keith Richards katkılı Karayip Korsanları'nın hazırlıkları sürüyor...
Yorumlar
  • jack in çocuğu çıkarsa mutlaka çocuğun annesi de gelir ve jack eski günlerini hatırlar biraz romantizm yaşanır filmde.(inşallah olmaz )

  • aaa olmas,olamas.bilemiyorum ama umarım 3.cüde tadı artık kaçmas.nedense bu velete ısınamadım. (belkide kıskandım:P)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir