25 Eylül 2009 10:12

Korsana Karşı Karate!

Jackie Chan, korsanın anavatanı Çin'de sinema izleyicilerini korsana karşı uyarıyor...

Büyük film şirketleri korsana karşı omuz omuza. Şirketlerin kafayı en çok taktığı yer ise tahmin edeceğiniz gibi, Çin. Dünyada korsana en fazla yatırım yapan, bunun neredeyse illegal bir sektöre dönüştüğü bir yer Çin. Şirketlere bağlı ajansların Çin'de dedektifler gezdirerek korsanın izini sürdüğü bile söyleniyor.Jackie Chan şirketlere destek vermek için reklam panolarında "Filmleri koru, Korsana HAYIR de!" mesajı veriyor bu günlerde.
Yorumlar
  • Çini gördünüzmü bilmiyorum,ama gidip görenlerden biri olarak korsanı engellemenin çok düşük olduğu aşikar bir yer belki kültürel etik bir açıdan yaklaşım sergilerlerse ,çinlilerin kültürlerine verdiği önemle belki önlenebilir öbür türlü imkansız diyebilirim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir