25 Eylül 2009 10:12

Korsana Karşı Tek Yumruk!

Warner Bros., Paramount ve DreamWorks, Çin'deki korsan faaliyetlere karşı örgütlendi!

Büyük bir güce karşı mücadele verebilmek için gerçekten güçlü olmak gerekir. Güçlü olmanın yollarından biri de şüphesiz örgütlenmektir. Anlaşılan beyazperdenin dev film şirketleri de korsanın önlenemeyen yükselişine bir "dur" diyebilmek için bataklığı kurutmaya karar vermiş. Önümüzdeki dönemde diğer şirketlerin de Warner Bros.'un öncülüğünü yaptığı örgüte katılabileceği söyleniyor. Şimdilik ilk hedef, korsan CD, DVD üretiminde büyük rol oynayan Çin'in yeraltı çalışmalarını engellemek.Beyazperde'nin eski Korsan haberlerini okumak için tıklayın!
Yorumlar
  • korsanı bence durduramazlar,örgütleşiyorlar peki korsanla ilgili kişilerde arda kalmaz onlarda örgütleşir,burda korsan taraftarı değilim ama alan memnun satan memnun,helede çinde bu imkansız geleceğin süpergücü olma yolunda taklitçilikle başlayıp kendilerini güçlü kılıyorlar.

  • Amaç emeğin korunması mıdır yoksa zaten ziyadesiyle kazanılan paralara kaybedilen miktarı da eklemek midir? Endüstrileşme sonucu emek sömürüsüne karşı durmalı, ondan sonra korsan kalmaz zaten...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir