29 Ağustos 2006 11:11

Koş Kutcher Koş

Tokyo'da gerilim dolu 24 saat!

The Engineer, doğrudan Ashton Kutcher için geliştirilen bir proje. Senaryosu Mike Finch tarafından yazılan projenin henüz yönetmeni bile belli değil. Yapım birazcık Koş Lola gibi ritmi yüksek filmlerin Amerikan versiyonu gibi tasarlanıyor. Bu anlamda televizyondan ilham aldığına da şüphe yok.Öykü basit: Tokya'da iş için bulunan bir mühendis, terörist olmadığını ispat etmek ve bir an önce ülkesine dönmek için zamana karşı bir yarış veriyor. Zaman ise, sadece 24 saat!Fakat önce ne var? Kendisi Ekim sonunda Kevin Costner ile Koruyucu oluyor.
Yorumlar
  • Ashton Kutcher her daim iyi yapımlarda yer almıştır. Bu tür filmler her zaman izleyiciyi çekcektir.

  • Umarım bu filmle beraber o basit romantik komedi filmlerinden de kurtulmuş olur.

  • oleyy!!! ashton oynuoo :)

  • hımmmm birde bu filmi kutcher tarafından biraz değiştirilmiş olarka izlicez desenize. bakalım neler beklicek bizi yada kutcherin performansı ne olucak izleyiciye istediğini verebilcek mi beklicez hep birlikde

  • koş lola gibi..bu da kısa bi şeyse...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir