8 Aralık 2004 19:15

Kötü Örnek Olmamalı

Wahlberg ve rapçi arkadaşları hayatlarını anlatıyor

İtalyan İşi'nin Charlie Croker'ı olarak hatırladığımız Mark Wahlberg ve rapçi arkadaşı Shyne belgesel yapmaya karar verdiler. Belgeselin en ilgi çekici yanı, Wahlberg ve Shyne'nın kendi hayatlarını anlatacak olmaları.Kendisi de eski bir rapçi olan Wahlberg, hayatı boyunca bir Hollywood yıldızı değildi. Hatta daha onaltısında hapisaneyle tanışmıştı, tabi ki rapçi Shyne'in de başından benzer hikayeler geçmişti. Şimdi iki arkadaş, yaşamlarını ve tecrübelerini, yaptıkları hataları da aktararak belgesel yapmaya karar verdiler. Esas olarak anlatmak istedikleri, hayatlarında neler değiştiği ve bunu nasıl başardıkları.MTV'nin bildirdiğine göre ikili çekimlere hemen başlamayı planlıyormuş. Whalberg'in anlatıcı olacağı belgeselde ünlü oyuncu ve Shyne ve bir çok diğer mahkumun yanısıra günümüzün, bir zamanlar çete üyesi olmuş, pek çok ünlü rap ve hip hop starıyla da görüşecek. Filmin 2005 yazında, Shyne'ın üçüncü albümü çıktığında sinemalarda olması planlanıyor.
Yorumlar
  • belliydi zaten fear filminden!

  • Ya böyle adı unutulmuş insanların niye biyogrofissi yaparlar....DaVinci ne bileyim tonlarca tarihe malolmuş insanlar varken...Benim seyrettiğim en mükemmel 2Biyografi filmlerinde ilki...HİTLER:Rise of The Evil...Robert Carlyle mükemmel bir oyunculuk çıkarmıştı...Zaten sinema tadında bir biyografi filmi olmuştu...Diğeri ise FERRARİ idi..Enzo FERRARİ nin biyografisi gerçekten oda mükemmel di...Böyle insanların biyografileri yapılasa koşa koşa sinemaya gidilir...Ama yukarıda adı geçen x kişilerin biyografisi yapılırsa millet dğil sinemada VCD de bile seyretmez...

  • Ortaokul yıllarım.Deliler gibi Marky Mark and the Funky Bunch dinliyorum.Good Vibrations ve Wildside öne çıkan şarkıları.O dönem gençliğin bir numaralı boyband i olan New Kids On The Block grubunun asi üyesi Donnie Wahlberg in kardeşi olarak adını duyurmuştu. Yaptığı müzikte hiç te kötü değildi. Ancak sanırım 1 albüm çıkardı o kadar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir