20 Temmuz 2005 12:49

Kötünün Kötüsü

Liotta, Dungeon Siege'ta

Oyun uyarlamalarının beyazperdedeki en üretken ismi Uwe Boll'un, Bloodrayne'nin peşisıra Dungeon Siege'a da el attığını duyurmuştuk. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Boll, yeni filminin kötüsü olarak Ray Liotta'yı seçti.Dungeon Siege'ta Gallian'ı canlandıracak olan Liotta, Jason Statham, Leelee Sobieski, Burt Reynolds, Kristanna Loken, Will Sanderson ve Alman süper model Eva Padberg'ten oluşan kalabalık ekibe katılmış oldu. Gas Powered Games tarafından geliştirilmiş olan oyun, Ehb adlı fantastik bir krallıkta, Kral Konreid ve Gallian arasındaki savaşın ortasında kalan Farmer'ın kahraman bir prense dönüş hikayesi üzerineydi. Boll senaryoyu tam olarak anlatmak istemese de birkaç ipucu vermeyi de ihmal etmemiş. Hikaye ilk oyunun başladığı yerden başlayacak ve oyuna sadık kalacakmış.
Yorumlar
  • Bir pc-games adaptasyonu yanılmıyorsam...Ray Liotta,Goodfellas'taki karizmatik adamım benim,önce Hannibal şimdi de bu...Ne yaman bir gidişat bu!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir