16 Haziran 2003 09:33

Kral Conan Matrix Trafiğine Takıldı

Terminator 3: Makinelerin Yükselişi ile kariyerinin tozunu almaya hazırlanan dev aktör Arnold Schwarzenegger, yeni Conan projesi King Conan: Crown of Iron'a sıcak baktığını açıkladı. Conan karakterine olan düşkünlüğünü dile getiren oyuncu, senaryonun son haline göz attıktan sonra, Crown of Iron'ın altına imza atmak için masaya oturacak.Arnold'un Conan karakteriyle ilgili düşündükleri ilgi çekici: "Şüphesiz Conan projesiyle ilgileniyorum. Conan karakterini seviyorum, hatta tüm kariyerim boyunca canlandırdığım karakterler içinde en çok sevdiğim diyebilirim..!"Conan'ın popüler kültür içinde güncelliğini yitirmeye başladığını, türün klasikleri arasında yerini aldığını düşünenler çok yanılıyor. Çünkü Kral Conan, deyim yerindeyse, gümbür gümbür geliyor: Warner Bros.'un elindeki projeyle bizzat ilgilenen isimler, artık kim olduklarını hatırlatmaya bile görek duymadığımız Larry ve Andy Wachowski kardeşler.Yönetmenler Matrix'in devam filmleriyle meşgul oldukları için, Crown of Iron projesinin ilerleyemediği söyleniyor. Doğrusu, biraderlerin yönetiminde olmasa da, gözetimindeki bir Conan projesi, merak uyandırmaz da ne yapar merak ediyoruz..!
Yorumlar
  • Yeni öğrendim: İlk Conan filminin ekibinde Wachovski kardeşler de varmış.

  • Peter Jackson'da King Kong'u çevirecekmiş, valla bırakalım çevirsinler abi, film nasıl çevrilirmiş cümle alem görsün. go wachi go :)

  • bence wachowskiler doğru düzgün science-fiction yapmaya ve hayatlarımızı değiştirmeye devam etsinler. yeni ve orjinal fikirler çıkarsınlar. ben conanı hiç sevmedim ve hiç sevmeyeceğim. çünkü çok eskidi ve hiç tutmayacak bence. hemde artık diğer filmleri çok geride kaldı kimse bişi hatırlamıyo. ne gerek vardı larry ve andy ya boşverin gitsin şu aptal filmi. :((((((((

  • İnşallah Washowskiler bu projeye eline sürüp te bir efsanin içine etmezler.

  • wallaha sanmıyorum conanın fazla ilgi göreceğini çünkü artık bir noktada eskidi.yani zamanını aştı.çünkü yıllar geçtükçe müzik,moda....vb şeyler nasıl değişiyorsa sinema türüde her geçen yıl değişiyoro yüzden bence bu kardeşler filmi çekip kariyerlerine kara bir film eklemesinlerama yorumlarınızı bekliyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir