13 Temmuz 2006 10:52

Kral Geri Döndü!

Bubba Ho-Tep SineKritik bölümünde incelendi.

Haftanın yeni filmleri vizyona girmek için yarını beklerken, geçen haftanın filmleri SineKritik bölümünde yer almaya devam ediyor. Geçen haftanın sürpriz filmi Bubba Ho-Tep, Orkan Şancı tarafından incelendi...2002 yapımı olmasına rağmen, yaz sezonu nedeniyle olsa gerek ülkemizde yeni gösterilen filmde, Elvis Presley ve JFK gizlendikleri huzurevinde bir mumyanın gizemini çözüyorlar. Filmin sadece b-movie izleyicilerini tatmin edeceğini düşünenler ise oldukça yanılıyor!Bubba, zekice diyalogları, cool müzikleri ve kesinlikle sürprizlerle dolu senaryosu ile gerçekten farklı olmayı başarıyor.Orkan Şancı'nın yazısını okumak için tıklayın:"Film, düşük bütçesinin ve hikayenin seyri nedeniyle neredeyse tamamen huzurevinde geçiyor. Ancak bir dönemin rock ve seks sembolü Elvis'in hastalıklı cinsel organı ile ilgili espriler, başına gelenlerin anlatıldığı geridönüş sahneleri yeterince oyalayıcı. JFK için yazılan bölümler ve yersiz Marilyn Monroe espirileri ise filme bir parça kan kaybettirmiş. "
Yorumlar
  • neden böyle eski yapıtları biz aradan yıllar geçdikten sonra izliyoruz anlamıyorum...türkiye ye bu kadar geç geldi artık bizim memlekete gelene kadar ne olur orası meçhul:////

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir