12 Şubat 2007 13:24

Kral ve Kraliçe!

BAFTA ödülleri ağır yerlere gitti...

BAFTA'lar sahiplerini buldu! Stephen Frears'ın ödül avcısı Kraliçe filmi, BAFTA Ödülleri'nde "En İyi Film" ve "En İyi Kadın Oyuncu" ödüllerinin sahibi oldu. The Last King of Scotland ise "En İyi İngiliz Filmi", "En İyi Erkek Oyuncu" ve "En İyi Uyarlama Senaryo" ödüllerini aldı."En İyi Yönetmen" ödülünü Paul Greengrass alırken, aynı ödülü alan İngiliz yönetmen ise, merak ettiğimiz Red Road'un yönetmeni Andrea Arnold oldu.Little Miss Sunshine, "En İyi Orijinal Senaryo" ve Alan Arkin'in performansı ile "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülünü aldı. Aynı rolün aktrisler arasındaki sahibi ise Rüya Kızlar ile Jennifer Hudson.Uluslararası arenadan ödüllendirilen film, nihayet İstanbul Film Festivali'nde izleme imkanı bulacağımız Labirent oldu.
Yorumlar
  • Hiç şaşırtıcı olmayan beklenildik bir bafta kazananları...

  • Kraliçe kim tutar seni, Oscar gözüktü! :)

  • yönetmen ödülü değişik özellikle.Oscar sahipleri de aslında iice belli oldu oyuncnular arasından.Bafta'ları severim.:)

  • ben bu kraliçe filmini oscara layık görmedim hiç bir zaman

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir