25 Nisan 2006 13:22

Kralın Dönüşü

Mortensen, Cronenberg'e verdiği sözü tutuyor

Şiddetin Tarihçesi'nde bir araya gelen David Croennberg ve Viggo Mortensen, Eastern Promises'le bir işbirliği daha yapmaya karar verdi.Variety'nin haberine göre Kirli Tatlı Şeyler'in senaristi Steve Knight'ın senaryosunu yazacağı filmde Mortensen Rus mafyasıyla başı belada olan bir adamı canlandıracak. Esas hikaye ise, doğum yaparken ölen bir kızın kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan hemşire etrafında dönecek.Kızın mafya bağlantılı bir seks trafiği içinde olduğunu öğrenen hemşirenin yolu da çok geçmeden Mortensen'ke kesişecek.Cronenberg Londra'da çekeceği gerilimin başrolünde hangi aktrisin yer alacağını ise henüz belirlemedi.
Yorumlar
  • Daha A Hİstory Of Violence'un tadı damağımızdayken bu ikilinin yeni projesi beni ve sinemseverleri yeterince heyecanlandırmıştır olsa gerek.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir