13 Aralık 2006 07:58

Krater!

Televizyon yıldızı sesini beyazperdede duyuruyor...

Jason Lee, bir televizyon harikası. My Name Is Earl dizisinin canavar yıldızı geçen sene rolüyle Altın Küre ödülü kazanmıştı. Yeni projesi ise, oyuncu ve yapımcı olarak katkıda bulunacağı Krater. Lee projede, 70'li ve 80'li yılların ünlü rock yıldızlarından birini canlandıracak...Jason Lee, kült Clerks filminin ikincisinde rol aldıktan sonra, Canavar Ev filmine sesiyle katkıda bulundu. Prodüksiyon aşamasındaki Underdog filminde de yine seslendirmeci olarak yer alacak. Bakalım Krater, televizyon yıldızının sinema serüveninde bir dönüm noktası olmayı başaracak mı? Rock müziğini merkeze alan komedi filmlerinin daima bir çekiciliği olmuştur.
Yorumlar
  • Jason Lee'nin scientologist olduğunu duyunca yıkılandanım ama beyazperdeye yakışacağını düşünüyorum sesiyle bile olsa.

  • my name is earl super. bayılıorum bu adama ve bıyıklarına cok ii rockfather olur bundan....

  • Mallrats'i seyredin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir