25 Eylül 2009 10:12

Küçük Çarpışmalar!

2004 yapımı Oscar ödüllü Çarpışma filmi küçük ekrana uyarlanıyor...

Starz network, 2005 yılında Oscar ödülü kazanan ve büyük övgü toplayan, ırkçılık temalı Çarpışma filmini televizyon dizisi haline getiriyor.Filmin yönetmeni Paul Haggis televizyon dizisinin yapımcılığını üstlenecek. 13 adet birer saatlik bölümden oluşması planlanan dizide, filmin oyuncularından Stephan Shelanski rol alabilir.Haggis, televizyon yoluyla filmin mesajını derinleştirmek ve daha geniş bir kitleye ulaştırmak istiyor.
Yorumlar
  • gereksiz ve saçma bence

  • Sinema uyarlamalarını dizi olarak tv de görmek rant amaçlı bence.Diziler filim olurda ,filimler dizi olmaz diyorum ,tadı kalmaz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir