21 Ağustos 2006 12:10

Küçük Kıyamet ve Definler

SineKritik dolu dolu... SineMasal'da gizemli filmin seti.

Okul ekibi, Küçük Kıyamet adını taşıyan ilginç bir deprem filmi üzerinde çalışıyor. Doğu Yücel'in deprem gerçeği ile gizemli bir öyküyü buluşturduğu senaryosundan yola çıkılarak yapılan filmin seti Beyazperde.com tarafından ziyaret edildi. Ayrıntıları sır gibi saklanan filmin çekim serüvenini okumak için tıklayın!Vizyondaki en iyi filmlerden, farklı bir western, farklı bir intikam öyküsü olan Üç Defin, politik göndermeleriyle MÜKEMMEL bir çalışma. Ayşegül Kesirli'nin yazısını okumak için tıklayın!Oktay Ege Kozak, haftanın ilginç çalışmalarından biri olan, bağımsız yapım Gizli İlişkiler'i yazdı! Ali Ercivan, Aşkta Sihirbazlık Gösterisi ile Sihirbaz filmine, Yaz Sezonuna Doğal Katkı ile Gizli İlişkiler'e göz attı.
Yorumlar
  • okul filmi beni biraz etkilemişti fen olmamıştı film.küçük kıyamet neden daha iyi olmasın.ekibe şimdiden başarılar diliyor ve güzel bi film çıkarmalarını diliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir