17 Temmuz 2003 11:15

Küçük Kritikler

Giffoni Film Festivali için 1000 kişilik çocuk jürisi.

Çocuklara ve gençlere dönük bir etkinlik olan Giffoni Film Festivali, 19-26 Temmuz tarihleri arasında İtalya'nın güneyinde bir kasabada gerçekleştiriliyor. Bu seneki festival konuklarıyla da dünyanın ilgisini çekecek gibi gözüküyor. Juliette Lewis, Jon Voight ve Ian Mckellen gibi oyuncuların yanı sıra, Karlovy Vary fatihi Ferzan Özpetek de kasabanın ziyaretçileri arasındaki yerini alacak. Fakat ünlü yetişkin konukların hiçbiri festival jürilerinde yer almak üzere gelmiyor, sadece çocuk hayranlarıyla hasret giderecekler. Festivalin en iyilerini belirlemek için dünyanın her yanından 1000 çocuk Giffoni'ye davet edildi, çocuk jürileri festivale damgasını vuracak. Festivalde, Free-to-Fly (Uçuş Serbest) bölümündeki yapımlar 12-14 yaş arası bir jüri tarafından değerlendirilecek. The First Screens ise 8-12 yaş arası çocukların yer alacağı bir jüriden oluşuyor. Diğer kategoriler de yine farklı yaş gruplarından çocuklar tarafından değerlendirilecek.
Yorumlar
  • Bence Çok Doğru bir olay Çünkü çocuklara yönelik bir eser ortaya konuluyorsa bununda çocukların değerlendirmesi gerekir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir