9 Ocak 2007 11:50

Küçük Sinemacılar

Çocuklar için hazırlanan ilk sinema kitabı!

"Hey arkadaşlar, duyduk duymadık demeyin! Sinema yazarı ve editör Banu Bozdemir, Küçük Sinemacılar diye bir kitap yazmış bizim için. Eğer siz de benim gibi sinemayı çok seviyorsanız ve dersler dışında tüm zamanınızı sinema kulübünde harcıyorsunuz bu kitabı sakın ama sakın kaçırmayın. Hem kitapta sinemanın aklınıza gelebilecek her yönüne değinilmiş. Eğer Şubat ayı geldiğinde ve bu kitap çıktığında satın almazsanız, benim filmlerim sizinkilerden daha güzel olur, sakın unutmayın!"Levent (11)
Yorumlar
  • valla ben yaş sınırı maş sınırı annamam :) beni kimse tutamaz :) ben utanmadan sıkılmadan, kamuflaj olarak yanıma ufaklıklardan bi grup almadan çocuk filmlerine ve dahi çocuk tiyatro oyunlarına giden, çocuk kitaplarını da bayıla bayıla okuyan bi uslanmaz yetişkin olarak bu kitabı da alıcam yani :) :D

  • Yaş sınırı yoksa bizde alıp okuyalım :D yaş kemale erdi ama :D

  • peki bu dergi çocuklarla birlikte mi hazırlandı?..yoksa her zamanki gibi çocuklar için yapılan bir şey çocukların parmağı değmeksizin mi yapıldı?? çocukların katkısı vardır inşallah :)

  • Son zamanlarda çıkmış en gerekli kitaplardan.

  • Steven Spielberg,Ouantin Tarantino,Alfonso Cuaron,M.Night Shymalan gibi daha bir çok ünlü yönetmenin 8'ila 10 yaşlarındayken filmler çekmeye başladıklarını biliyor musunuz?Her biri sekiz veya on altı mm'lik kameralarla küçük küçük filmler çekmiş.Şimdiyse hepsi adı sanı duyulmuş usta sinemacılar.Neden siz de onlardan biri olmayasınız?Bu kitap sinemaya meraklı küçük yumurcaklar için çok ama çok iyi bir araç olabilir.Şuan Hindistan'da henüz 7'sindeki bir veledin gerçek oyuncularla kendi yazıp yönettiği uyuşturucu ve suç üzerine bir sinema filmi çektiğini biliyor muydunuz? Aileler şubat ayında çocuklarınıza bir kamera bir de bu kitabı hediye edin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir