12 Kasım 2010 01:00

Kukuriku - Kadın Krallığı

İktidarı taşıyan kutsal sopa, erkeklerden kadınlara geçerse ne olur?

Serkan Ok’un yönettiği ve Levent Ülgen, Didem Erol, Ali Düşenkalkar ile Serap Aksoy’un oynadığı Kukuriku - Kadın Krallığı, 31 Aralık 2010'de Tiglon Film dağıtımıyla Matla Film Platoları tarafından vizyona çıkarılıyor.

Adem ile Havva’dan bu yana uğruna kavgalar edilen, destanlara, edebiyatın unutulmaz yapıtlarına konu olan, sinemada her türlüsü işlenen kadın - erkek ilişkisi ve aralarındaki iktidar savaşı, filmin ana temasını oluşturuyor. Bu savaş bazen komik, bazen traji-komik, bazen de trajik sonuçlar doğurmuştur. İktidarı taşıyan kutsal sopa, erkeklerden kadınlara geçerse ne olur? Kukuriku - Kadın Krallığı bunların hepsini içeriyor.

Filmin Fragmanı

Kukuriku - Kadın Krallığı (fragman)| video.mynet.com

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir