22 Kasım 2004 18:29

Kulübeden Çıkamadılar

Schumacher, Farrell'ı özlemiş

Nerdeyse 90 dakika boyunca daracık bir mekanda geçen ama seyirciyi bir an olsun sıkmayan iddialı bir gerilimdi Telefon Kulübesi. İzleyici ile aynı hisleri paylaşan bir diğer isimse, filmin yönetmeni Joel Schumacher. Yönetmen Colin Farrell'la çalışmaktan öylesine memnun kalmış ki, resmi olarak açıklama yapılmamış olmasına rağmen Farrell'ın başrolünde oynayacağı yeni projesini ağzından kaçırdı.Yeni filminde Schumacher, genç bir adamın dramını ve adım adım deliliğe yaklaşmasını anlatacak. Kısaca yeni bir psikolojik gerilim. Telefon Kulübesi gibi boyundan büyük işler başarmış Schumacher-Farrell çalışmasını beğendiyseniz, yeni filmle ilgili gelişmeleri kaçırmamak için beyazperde.com'u tıklamaya devam edin.
Yorumlar
  • coq güsel bi flimdi.özellıklı sonu..beklıyelım.bakalım

  • kiefer sutherland'e de yer verilmeli tekrar. sesiyle bile olsa.. çok başarılı bir aktör.

  • film tek kelimeyle harika. filmin tek kötü yani var o da kısa olması.. ayrıca bildiğim kadarıyla bu eski bi film yani ben izleyeli baya oluyo..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir