18 Kasım 2005 14:10

Kurgusal Berlin

Talent Campus'ün ağır misafirleri

Berlin Film Festivali son yıllarda Talent Campus'le de adından söz ettiriyor. Festival bünyesinde kurulan ve genç sinemacılara eğitim veren Campus'ün bu yılki ana teması kurgu olacak.Variety'nin haberine göre geçtiğimiz yıl onlarca genç sinemasının yapım tasarımı konusunda eğitim gördüğü festivalde bu yıl kurgu üzerine tecrübelerini aktaracak isimler birbirinden ünlü.Nell, Çakal, Dünya Yetmez ve Hemşire filmlerinden anımsadığımız Jim Clark, Kung Fu Hustle ve Seven Swords'tan Angie Lam, Shyamalan'ın Lady in the Water'ındaki çalışmalarına devam eden ünlü görüntü yönetmeni Christopher Doyle seminerlerin misafirlerinden bazıları.Wim Wenders'in de konuk olacağı Talent Campus, festival bünyesinde 11-16 Şubat boyunca çalışmalara devam edecek ve tam 121 ülkeden 3500 sinemacıyı ağırlayacak.
Yorumlar
  • bu haberde talent capmus diye cok faydali ve basarili bir organizasyondan bahsedilirken altina böyle sacma sapan ve cahilce yorumlar yazilmis olmasi düsündürücü.

  • berlin altın ayı ödülleri tamamiyle sapıkça olan tüm filmleri bize ''edebi değeri olan'' film diye kakalıyolar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir