25 Eylül 2009 10:12

Kurtkadın!

Emily Blunt, Benicio Del Toro ile yeniden yapım The Wolfman projesinde...

Universal Pictures korku klasiği The Wolf Man'i yeniden beyazperdeye taşıyor. George Waggner'in 1941 yapımı filminin yeniden çevriminde Benicio Del Toro ile başrolü paylaşacak oyuncu belli oldu.Güzel oyuncu Emily Blunt ünlü korku klasiğinin yeni versiyonunda rol alacağını açıkladı. Oyuncu son derece zekice yazılmış ürpertici bir senaryo okuduğunu ve hikayenin gotik yönlerinden etkilendiğini de eklemeyi unutmamış.Del Toro Amerika'dan vatanı İngiltere'ye geri dönen ve bir ısırıkla kurtadam lanetini taşımaya başlayan "özel biri" olarak karşımıza çıkacak.
Yorumlar
  • Umutluyum. Kurt adam öyküleri güzel olur.

  • Benicio Del Toro rol icin gercekten tam yerinde bir secim, bekleyip gorucegiz.

  • Filmde Anthony Hopkins'in de yer alacağı duyurulmuş,Del Toro ile baba-oğul olacaklar sanırım,bunun ışında görsel efektlerden çok senaryoya ağırlık vermeleri tek dileğim,çok hoş bir film olabilir,kesinleşmiş gösterim tarihi ise 13 Şubat 2009 olarak belirlenmiş.

  • kimi yeniden çevrimleri bir öncekilerilerden çok daha iyi oluyor.umarım Wolfman de bunlardan biri olur.çocukken beni korkutan tek yaratıklar kurtadamlardı.halada öyledir aslında.bu korku klasiğini izlediğimi hayal meyal hatırlıyorum ve yeniden çevrimde Frankeinstein öncesinde Del Toro nun oynuyacak olması ise beni umutlandırıyor.tam bir karakter oyuncusu iken nasıl bir kurt adam olacağını şimididen deli gibi merak eder oldum ben.Rol ona yakışır ancak tek sorun oyunculuğu ile bu filme neler katacağı...kusursur bir film olması için elidnen geleni yap Del Toro...

  • Eski şeyleri döndürüp dolaştırıp sunuyorlar,senaryo krizindeki ustalar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir