3 Ağustos 2010 00:00

'Kurtlar Vadisi Filistin' çekimler son sürat

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği Kurtlar Vadisi Filistin’in çekimleri, Tarsus’ta başladı.

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği Kurtlar Vadisi Filistin’in çekimleri, Tarsus’ta başladı.

Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tarsus’ta birçok film çekildiğini, en büyük ilginin Kurtlar Vadisi Filistin filminin gördüğünü, filmin çekilmesinin, Tarsus’un tanıtımı açısından iyi bir gelişme olduğunu söyledi.


Film hakkında detaylı bilgi için tıklayınız..


Çekimleri Tarsus, Adana ve Mersin’de gerçekleştirilecek olan Kurtlar Vadisi Filistin’in dev oyuncu kadrosunda Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erdal Beşikçioğlu, Nur Aysan, Mustafa Yaşar ve Erkan Sever alıyor.

Yorumlar
  • burhanettin kocamaz filim çekimi için ne kadar para aldıgınıda söyledimi tarsusunun tanınması açısında çok sevindiriciymiş aslında bu bence üzücü bir olay türkiyede filistin geri kalmışlığın simgesi burhanettin kocamaz son dönemini oynadığı için her türlü imkanı paraya çeviriyor gelen yatırmcılardan oldukça yükse miktarlarda paralar isitiyor tarsus perişan tarsus ezgin tarsus tefecilerin elinde bir geçmişte zenginleri şehri iken şuan dışardan gelen ezginlerin şehri oldu burhanettin kocamaz arkasını onlara dayadı kendini o makam getiren halkı unuttu ama nasıl o makama çıkartılarsa indirmesinide bilriler...!!!!!!!!!!!!

  • süper bir filim olacak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir